Prezentacja graficzna

fax. +48 71 343 51 84

sekretariat.igrr@uwr.edu.pl

Gospodarka Przestrzenna - informacje i komunikaty Komisji Rekrutacyjnej

icon pdf 24 Lista osób przyjętych po drugiej turze naboru na I rok stacjonarnych studiów I stopnia na kierunku gospodarka przestrzenna - 26 lipca 2016.

icon pdf 24 Lista kandydatów do przyjęcia w kolejnej turze na I rok stacjonarnych studiów I stopnia na kierunku gospodarka przestrzenna - 26 lipca 2016.

icon pdf 24 Lista osób przyjętych na I rok stacjonarnych studiów I stopnia na kierunku gospodarka przestrzenna - 20 lipca 2016.

icon pdf 24 Lista kandydatów do przyjęcia w drugiej turze na I rok stacjonarnych studiów I stopnia na kierunku gospodarka przestrzenna - 20 lipca 2016.

icon pdf 24 Lista rezerwowa kandydatów (w przypadku niewypełnienia limitu miejsc w drugiej turze) na I rok stacjonarnych studiów I stopnia na kierunku gospodarka przestrzenna - 20 lipca 2016.

icon pdf 24 Lista kandydatów do przyjęcia na I rok stacjonarnych studiów I stopnia na kierunku gospodarka przestrzenna - 13 lipca 2016.

icon pdf 24 Lista rezerwowa kandydatów na I rok stacjonarnych studiów I stopnia na kierunku gospodarka przestrzenna - 13 lipca 2016.

Szczegółowych informacji na temat przyjęć na studia udziela Komisja Rekrutacyjna, a także Dziekanat Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska.

Rekrutacja na studia na Uniwersytecie Wrocławskim odbywa się drogą elektroniczną.
Więcej informacji znajdziesz tutaj icon earth 24.
Ogólne informacje dla kandydata zawarto tutaj icon earth 24.