DYPLOM POLSKI
Warunkiem przystąpienia do postępowania rekrutacyjnego jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich. Podstawą sporządzenia listy rankingowej dla absolwentów kierunków geograficznych jest wynik studiów, liczony jako średnia z trzech składowych: średnia z toku studiów, ocena pracy dyplomowej i ocena egzaminu dyplomowego. Kandydat zobowiązany jest do dostarczenia dokumentów poświadczających wyżej wymienione elementy składowe wyniku studiów.
Kierunkami związanymi z geografią są: geografia, gospodarka przestrzenna, turystyka i rekreacja, oceanografia, geologia, ochrona środowiska, architektura krajobrazu, geodezja i kartografia.
Absolwenci kierunków niegeograficznych przystępują do rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzającej poziom wiedzy geograficznej i zainteresowanie problematyką geograficzną. Rozmowa punktowana jest w skali od 0-5 punktów. Za pozytywny przebieg rozmowy uznaje się uzyskanie minimum 2 punktów.
Dodatkowe informacje oraz zakres tematyczny rozmowy kwalifikacyjnej jest corocznie podawany kandydatom na stronie internetowej Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska.
DYPLOM UZYSKANY ZA GRANICĄ
Rozmowa kwalifikacyjna sprawdzająca predyspozycje kandydatów do studiowania na kierunku geografia. Rozmowa oceniana jest w skali 0-5. Do zaliczenia potrzebne jest uzyskanie minimum 2 punktów.
ZASADY PRZYJĘĆ - GOSPODARKA PRZESTRZENNA
Szczegółowe zasady i harmonogram rekrutacji na studia II stopnia na kierunku Gospodarka Przestrzenna są dostępne na stronie rekrutacja.uni.wroc.pl
Rekrutacja 2023/2024:
DYPLOM POLSKI
Warunkiem przystąpienia do postępowania rekrutacyjnego jest posiadanie dyplomu studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich. Podstawą sporządzenia listy rankingowej dla absolwentów kierunku gospodarka przestrzenna i kierunków pokrewnych jest wynik studiów, liczony jako średnia z trzech składowych: średnia z toku studiów, ocena pracy dyplomowej i ocena z egzaminu dyplomowego. Kandydat zobowiązany jest do dostarczenia dokumentów poświadczających wyżej wymienione elementy składowe wyniku studiów.
Kierunkami pokrewnymi z gospodarką przestrzenną są: architektura i urbanistyka, geografia, architektura krajobrazu, geodezja i kartografia.
Absolwenci kierunków niezwiązanych z gospodarką przestrzenną przystępuję do rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzającej poziom wiedzy i zainteresowania problematyką gospodarki przestrzennej. Rozmowa punktowana jest w skali od 0 do 5 punktów. Za pozytywny przebieg rozmowy uznaje się uzyskanie minimum 2 punktów.
Dodatkowe informacje oraz zakres tematyczny rozmowy kwalifikacyjnej jest corocznie podawany kandydatom na stronie internetowej Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
DYPLOM UZYSKANY ZA GRANICĄ
Rozmowa kwalifikacyjna sprawdzająca predyspozycje kandydatów do studiowania na kierunku gospodarka przestrzenna. Rozmowa punktowana jest w skali od 0 do 5 punktów. Za pozytywny przebieg rozmowy uznaje się uzyskanie minimum 2 punktów.
ZASADY PRZYJĘĆ - TURYSTYKA
Szczegółowe zasady i harmonogram rekrutacji na studia II stopnia na kierunku Turystyka są dostępne na stronie rekrutacja.uni.wroc.pl
Rekrutacja 2023/2024:
DYPLOM POLSKI
Warunkiem przystąpienia do postępowania rekrutacyjnego jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich.
Podstawą sporządzenia listy rankingowej dla absolwentów kierunku turystyka i kierunków pokrewnych jest wynik studiów, liczony jako średnia z trzech składowych: średnia z toku studiów, ocena pracy dyplomowej i ocena egzaminu dyplomowego. Kandydat zobowiązany jest do dostarczenia dokumentów poświadczających wymienione elementy składowe wyniku studiów. Kierunkami pokrewnymi z turystyką są: geografia, gospodarka przestrzenna, ekonomia, hotelarstwo, zarządzanie w turystyce i hotelarstwie.
Absolwenci kierunków niezwiązanych z turystyką przystępują do rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzającej poziom wiedzy i zainteresowanie problematyką turystyki. Rozmowa punktowania jest w skali 0-5 punktów. Za pozytywny wynik uznaje się minimum 2 punktów.
Dodatkowe informacje oraz zakres tematyczny rozmowy kwalifikacyjnej jest corocznie podawany kandydatom na stronie internetowej Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
DYPLOM UZYSKANY ZA GRANICĄ
Kandydaci przystępują do rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzającej predyspozycje kandydatów do studiowania na kierunku turystyka. Rozmowa oceniana jest w skali 0-5 punktów. Za pozytywy wynik uznaje się minimum 2 punktów.